Firmamız 1968 yılından itibaren hırdavat sektöründeki tecrübesiyle tanınan MEHMET ALİ AYVACI tarafından kurulmuştur. Sektörün öncü firmalarında 46 yıl boyunca ortaklık statüsünde görev almış, bu firmaların büyümesinde emeği geçmiş bir kişi olarak 2013 yılında DMK Hırdavat İç ve Dış Tic. A.Ş. firmasını kurmuş olup, hırdavat sektöründe imalat ve ithalat alanında faaliyet gösteren yetkin bir kuruluş konumuna yükseltmiştir. Şirketimiz bugüne dek istikrarlı büyüme göstererek, yaptığı yeniliklerle sektöre önemli katkılarda bulunmaktadır.

Bugün konusunda uzman çalışma ekibimiz tarafından yürütülen faaliyetlerimize 4.500 m2 alanda İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde imalat ve depolama faaliyetleriyle Türkiye genelinde müşteri taleplerine cevap vermektedir ve her geçen zamanda yerli üretimde çeşitliliğini arttırmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

   50 yılı aşan sektör tecrübesi…

Tecrübe ile kaliteyi birleştiriyoruz…

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz var olan yetkinliğini arttırmak ve sektördeki ihtiyaca cevap verecek kalite ve çeşitliliğe ulaşmaktır. Yaklaşık 30 yıldır kullanmakta olduğumuz DMK markası ve diğer markalarımız kalitemizin, istikrarımızın ve müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir. Markamızın sektörümüzde her mağazada rafları doldurması hedefimizdir.

Misyon olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen firmamız müşterilerimizden gelen taleplere en uygun çözümler sunarak müşteri güvenilirliğini ve memnuniyetini sağlamaktadır.

BÖLGE TEMSİLCİLERİ